5 حیوانی که می توانند یک تمساح را شکست دهند
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

بررسی ویدیویی از اپل واچ (Apple Watch)

Cancel
Turn Off Light
Auto Next
Theater
0 Comments
Report Report
Repeat Repeat

5 حیوانی که می توانند یک تمساح را شکست دهند

جگوار

در جنگل های بارانی آمریکای جنوبی ، جگوارس پس از شکار تمساح ها و شکست دادن آنها در یک مبارزه ، از آنها تغذیه می کند. جاگوارها نیروی گزش شدیدی دارند. آنها همچنین شنا را دوست دارند ، که این به مزیت آنها در این سناریو می افزاید. بر خلاف دیگر گربه های بزرگ ، جگوارها آب را دوست دارند و از آن ابایی ندارند. آنها دوست دارند در کنار رودخانه ها زندگی کنند و از ماهی و بچه تمساح تغذیه کنند. این واقعیت در شکست کروکودیل ها به آنها کمک می کند.

آناکوندا

آناکوندا یا بوآس آبی مارهایی از نژاد Eunectes هستند. Anacondas که در مناطق گرمسیری آمریکای جنوبی یافت می شود ، می تواند در مبارزه با یک تمساح تنها پیروز شود. آناکوندا از ماهی ، جوندگان ، جاگوارها و تمساح ها تغذیه می کند. همچنین خوردن نر توسط آناکونداهای ماده غیرمعمول نیست. پدیده جالب این است که چگونه آناکونداها هر حیوان عظیمی را که می خورند می بلعند. بلعیدن تمساح ممکن است 5 ساعت طول بکشد. تصور احتمال پیروزی آناکوندا در برابر تمساح می تواند عجیب باشد. آناکونداها بسیار عضلانی هستند.

اسب ابی

در مرحله بعدی ، یک اسب آبی به راحتی می تواند تمساح را شکست دهد. توجه داشته باشید که این تنها حیوانی است که تاکنون مورد بحث بوده و تمساح را برای خوردن آن نمی کشد. اسب آبی بیشتر پستانداران گیاه خوار و نیمه آبزی هستند. رژیم غذایی آنها عمدتا فقط از گیاهان چمن و گاهی گیاهان آبزی تشکیل شده است. با این حال ، اسب های آبی می توانند یکی از مهمترین حیوانات خطرناک در جهان باشند. آنها ماهیتی تهاجمی دارند و پیش بینی حرکت بعدی اسب آبی دشوار است. اسب های آبی با از دست دادن زیستگاه تهدید می شوند.

نهنگ قاتل

نهنگ های قاتل ، معروف به Orca ، نهنگ هایی با دندان هستند و از خانواده دلفین های اقیانوسی هستند. رژیم غذایی نهنگ های کشنده کاملاً متنوع است. هیچ حیوانی شکارچیان راس ، جرات شکار نهنگ های قاتل را ندارد. از این رو تعجب آور نیست که در درگیری بین تمساح و نهنگ قاتل. نهنگ قاتل برنده می شود. هرچقدر وزن تمساح آب شور باشد. وزن آن می تواند بیش از 1000 کیلوگرم باشد ، اما شکستن آن برای نهنگ قاتل مشکلی نخواهد داشت. وزن نهنگ قاتل خیلی زیاد است که کروکودیل به آن آسیب برساند. علاوه بر این ، Orca یک پستاندار است.

ببر

ببرها حیواناتی حیله گر و محافظه کار هستند. آنها جلو نمی روند و بدنبال دردسر می گردند. در عوض ، آنها محاسبه می کنند که چقدر می توانند ریسک کنند یا چقدر می توانند رنج ببرند. رژیم غذایی ببر متنوع است. از موریانه ها گرفته تا گوساله های فیل ، گوزن ، گاو ، گاومیش یا بز – آنها از حیوانات مختلفی پذیرایی می کنند. ببرهای سلطنتی بنگال به دلیل سقوط یک تمساح آب شور به تنهایی مشهور هستند. معمولاً جنگ در خشکی انجام می شود. ببرها با اتکا به خفا برای کشتن طعمه های خود از پشت حمله می کنند. امیدواریم از این ویدئو لذت برده باشید.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments