فیلم تست و بررسی سایپا شاهین
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

بررسی ویدیویی از اپل واچ (Apple Watch)

Cancel
Turn Off Light
Auto Next
Theater
0 Comments
Report Report
Repeat Repeat

فیلم تست و بررسی سایپا شاهین

فیلم تست و بررسی سایپا شاهین

سایپا شاهین خودرو جدید سایپا است که به زودی وارد بازار ایران خواهد شد. شاهین در ابتدا با نام رهام به بازار معرفی شد و قرار بود روی این خودرو موتور 1.65 لیتری برلیانس نصب شود. اما بعده‌ها و با برگشت تحریم‌ها، موتور این خودرو با یک پیشرانه 1.5 لیتری 8 سوپاپه توربوشارژ جایگزین شد و همچنین نام این خودرو به شاهین تغییر کرد.

نکته بسیار مهم در مورد شاهین، طراحی این سدان است که به صورت کامل توسط سایپا انجام شده و این را می‌توان بعنوان نقطه عطف این خودروسازی مطرح کرد. طراحی بیرون سایپا شاهین نسبت به دیگر محصولات عرضه شده توسط خودروسازان ایرانی، بسیار پویا و مدرن است و هارمونی خوبی بین قسمت‌های مختلف این خودرو دیده می‌شود. در داخل نیز به همین منوال، تمامی قسمت‌ها توسط خود سایپا طراحی شده و شاهد کپی‌کاری از دیگر محصولات روز دنیا یا چین نیستیم.

در قسمت پیشرانه، یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ روی این خودرو نصب شده که می‌تواند حداکثر 108 اسب بخار و 165 نیوتن‌متر گشتاور را تولید کند. گیربکس نصب شده روی این خودرو 5 سرعته دستی است اما قرار است به زودی نسخه اتوماتیک این خودرو نیز به بازار عرضه شود.

ابعاد این خودرو 4460 میلیمتر طول، 1768 میلیمتر عرض و 1501 میلیمتر ارتفاع است که با این ارقام باید گفت تنها کمی کوچک‌تر از دنا، رقیب مستقیم این خودرو است. همچنین وزن این خودرو دقیقاً 1260 کیلوگرم است.

در این فیلم سعی شده تمامی نکات مثبت و منفی سایپا شاهین بیان شود و برای مشاهده عملکرد این خودرو، تست شتاب‌های اولیه و ثانویه توسط دستگاه حرفه‌ای وی‌باکس انجام می‌شود و همچنین یک درگ با خودروی رنو تندر 90 نیز انجام می‌شود که در مسیر استاندارد 1.4 مایل (400 متر) انجام شده و زمان‌های این درگ نیز برای سایپا شاهین در آخر نشان داده می‌شود.

 

فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 0 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 1 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 2 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 3 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 4 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 5 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 6 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 7 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 8 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 9 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 10 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 11 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 12 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 13 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 14 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 15 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 16 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 17 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 18 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 19 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 20 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 21 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 22 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 23 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 24 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 25 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 26 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 27 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 28 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 29 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 30 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 31 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 32 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 33 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 34 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 35 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 36 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 37 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 38 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 39 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 40 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 41 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 42 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 43 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 44 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 45 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 46 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 47 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 48 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 49 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 50 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 51 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 52 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 53 فیلم تست و بررسی سایپا شاهین - 54

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments