حذف نام نویسنده

حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

حذف نام نویسنده از پست های وردپرس با 2 روش

نام نویسنده نوع مهمی از ابرداده است که به طور پیش فرض به پست های وردپرس شما اضافه می شود. این اجازه می دهد تا خوانندگان خود راجع به نویسندگانی که محتوای خود را در وبلاگ شما ایجاد می کنند بیاموزند.

با این وجود مواقعی وجود دارد که ممکن است بخواهید نام نویسنده را پنهان کنید.

به عنوان مثال: اگر چندین کارمند در تیم شما در هر پست وبلاگ همکاری می کنند ، ممکن است اعتبار یک کارمند واحد برای این کار ناعادلانه به نظر برسد.

در سناریوی دیگر ، شما ممکن است چندین نویسنده مشارکت کننده / مستقل داشته باشید که گاهاً مقالاتی را می نویسند ، اما می خواهید یک سبک و صدای مداوم را برای وبلاگ خود حفظ کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به راه حل های حذف آسان نویسنده از پست های WordPress بیندازیم ، در حالی که هنوز هم اجازه می دهیم چندین نویسنده بتوانند در پس زمینه کار کنند.

روش 1: به طور دستی نام نویسنده را از پست های وردپرس حذف کنید

موضوع وردپرس شما تصمیم می گیرد که چگونه و چگونه نام نویسنده را در پست های وبلاگ خود نمایش دهید. مضامین از چندین روش برای انجام کارهایی استفاده می کنند که کار را برای افزونه سخت تر می کند تا بتواند یک راه حل عمومی برای حذف نام نویسندگان ارائه دهد.

برای جلوگیری از نمایش نام نویسنده ، باید برخی از کد ها را ویرایش کنید. اگر کد ویرایش ناراحت کننده نیستید ، به جای آن روش دوم را امتحان کنید.

روش اول شما را ویرایش فایل های تم وردپرس می خواهد. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه کپی و چسباندن کد در وردپرس نگاهی بیندازید .

توجه: اطمینان حاصل کنید که قبل از ایجاد هرگونه تغییر ، از نسخه یا موضوع کودک خود نسخه پشتیبان تهیه کنید . اگر چیزی پیش نیاید ، این به شما کمک می کند تا به راحتی تغییرات را برگردانید.

مضامین وردپرس برای نمایش نام نویسنده از انواع مختلف کد استفاده می کند. باید کد مسئول مسئول نشان دادن نام نویسنده را در پرونده های موضوع خود پیدا کرده و آن را حذف کنید.

متداول ترین مکان برای یافتن این کد پرونده های single.php ، content.php ، archive.php و index.php هستند.

در بسیاری از موارد ، شما قادر به پیدا کردن کدی نیستید که از نام نویسنده خارج شود. در عوض ، شما یک برچسب قالب تعریف شده در پرونده های function.php یا پرونده قالب-tags.php پیدا خواهید کرد.

به عنوان مثال ، موضوع پیش فرض بیست و نوزده از این تابع twentynineteen_posted_byبرای نمایش نام نویسنده استفاده می کند. این عملکرد در پرونده قالب-tags.php تعریف شده است و از کد زیر استفاده می کند:

function twentynineteen_posted_by() {
        printf(
            /* translators: 1: SVG icon. 2: post author, only visible to screen readers. 3: author link. */
            '<span class="byline">%1$s<span class="screen-reader-text">%2$s</span><span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%3$s">%4$s</a></span></span>',
            twentynineteen_get_icon_svg( 'person', 16 ),
            __( 'Posted by', 'twentynineteen' ),
            esc_url( get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ) ),
            esc_html( get_the_author() )
        );
    }
endif;

 

پس از اینکه کدی را پیدا کردید که از نام نویسنده خارج شود ، باید آن را حذف کنید.

به عنوان مثال ، شما باید کد را از خط دوم تا خط نهم در کد بالا حذف کنید. پس از آن ، کد باقی مانده مانند تصویر زیر خواهد بود.

function twentynineteen_posted_by() {
}
endif;

 

فراموش نکنید که تغییرات خود را پس از حذف کد نام نویسنده ذخیره کنید. سپس پرونده ها را دوباره به وب سایت خود بارگذاری کنید.

اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا تغییرات عملکرد خود را مشاهده کنید:

نام نویسنده در نسخه نمایشی وردپرس حذف شد

این روش نام نویسنده را در تمام پست های شما پنهان می کند. با این حال ، صفحات بایگانی نویسنده دست نخورده باقی می مانند. یک صفحه بایگانی نویسنده جایی است که وردپرس لیستی از تمام مقالاتی را که توسط یک کاربر خاص نوشته شده است ایجاد می کند.

می توانید صفحه آرشیو نویسنده را در URL مانند این پیدا کنید:

https://example.com/author/samsmith/

این URL توسط موتورهای جستجو قابل کشف است ، به این معنی که شما هنوز هم می توانید به آن صفحات سفر کنید.

با استفاده از افزونه Yoast SEO می توانید بایگانی نویسنده را به راحتی غیرفعال کنید . پس از نصب و فعال سازی افزونه ، به داشبورد خود بروید به جستجوگرها »جستجو ظاهر شده و سپس روی برگه” بایگانی “کلیک کنید.

اکنون می توانید تنظیمات بایگانی نویسنده را مشاهده کنید. می توانید بایگانی نویسندگان را تغییر دهید و بایگانی نویسندگان را در سایت خود غیرفعال کنید.

تنظیمات بایگانی نویسنده SEO Yoast

با این کار بایگانی نویسندگان غیرفعال می شود و author-sitemap.xmlپرونده ایجاد شده توسط افزونه Yoast SEO را مخفی می کند .

روش دوم: برای انتشار پست های وردپرس یک نام نویسنده عمومی ایجاد کنید

این روش نام نویسنده را حذف نمی کند ، اما می تواند به عنوان راه حل استفاده شود.

شما یک نام نویسنده عمومی ایجاد می کنید و از آن برای همه مقالات گذشته و آینده استفاده می کنید. قبل از انتشار هر پست باید نام نویسنده را تغییر دهید.

توجه: این روش غیر قابل برگشت است. اگر این کار را انجام دهید و می خواهید برگردانید ، مجبور خواهید بود که هر نوشته را ویرایش کرده و آن را به صورت دستی به نویسنده اصلی اختصاص دهید.

گفته می شود ، بیایید شروع کنیم.

ابتدا یک نویسنده جدید به سایت وردپرس خود اضافه کنید و یک نام کاربری عمومی مانند editorialteam به آن بدهید.

کاربر جدید اضافه کنید

در مرحله بعد ، باید به صفحه کاربران مراجعه کنید »همه کاربران و بر روی پیوند” ویرایش “در زیر نام کاربری که اخیراً اضافه کرده اید کلیک کنید.

ویرایش کاربر

در صفحه نمایه کاربر ، به گزینه “نام کاربری” بروید و نام مورد نظر برای نمایش را وارد کنید (برای مثال ، تیم تحریریه).

پس از آن ، روی منوی کشویی کنار گزینه “نمایش نام عمومی به عنوان” کلیک کنید و نام مستعار خود را که تازه وارد کرده اید انتخاب کنید.

نام نمایش را انتخاب کنید

شما همچنین می توانید یک بیوگرافی عمومی اضافه کنید و حتی یک گرادیور برای آن حساب کاربری ایجاد کنید.

اکنون به صفحه Posts »All Posts بروید و در بالای منوی گزینه های صفحه کلیک کنید. برای نمایش تعداد موارد ، 999 را وارد کنید.

نمایش همه پست ها روی صفحه

این به شما امکان می دهد برای تعداد زیادی از پست ها ، سریعاً نام نویسنده را ویرایش و تغییر دهید.

شما باید تمام پست ها را با استفاده از کادر انتخاب انتخاب کنید و سپس ویرایش را از طریق فهرست کشویی اقدامات فله انتخاب کنید. پس از آن بر روی دکمه “درخواست” کلیک کنید تا ادامه یابد.

همه پستها را برای ویرایش فله انتخاب کنید

وردپرس اکنون گزینه های ویرایش فله را به شما نشان می دهد. شما باید نویسنده را به نام نویسنده عمومی که قبلاً اضافه کرده اید تغییر دهید و سپس بر روی دکمه Update کلیک کنید.

نام نویسنده تغییر عمده

WordPress اکنون همه پست های انتخاب شده را به روز می کند و نام نویسنده را تغییر می دهد. به یاد داشته باشید ، بسته به سرعت سرور میزبانی وردپرس شما ، ممکن است این روند مدتی طول بکشد .

اگر بیش از 999 ارسال داشته باشید ، باید به صفحه 2 بروید و روند را تکرار کنید.

این همه اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا در عمل مشاهده شود.

تیم تحریریه به عنوان نام نویسنده

توصیه ما

حذف نام نویسنده با استفاده از روش کدگذاری کار را انجام می دهد ، اما بهترین راه حل نیست. به عنوان مثال ، اگر از یک موضوع کودک استفاده نمی کنید ، یک بروزرسانی موضوع تغییرات شما را نادیده می گیرد.

به همین دلیل ما روش دوم را برای ایجاد نام نویسنده عمومی توصیه می کنیم.

انجام این کار به شما امکان می دهد تا از قابلیت داخلی WordPress استفاده کنید و نیازی به ویرایش هیچ کدی نیست. این نام یا بایگانی نویسنده را حذف نمی کند بلکه آنها را عمومی می کند. همچنین به اطمینان از ثبات حق مؤلف در سایت شما کمک خواهد کرد.

اگر با کد نویسی خوب هستید ، می توانید از ترکیبی از هر دو روش استفاده کنید. می توانید یک نام نویسنده عمومی برای انتشار همه پست های وبلاگ خود ، و سپس پروفایل نویسنده کد سخت در قالب کودک وردپرس ایجاد کنید.

ما در WPBeginner از یک رویکرد مشابه استفاده می کنیم. می توانید “ستاد تحریریه” را به عنوان نویسنده تمام پست های وبلاگ از جمله این موردی که اکنون می خوانید ، ببینید.

نام نویسنده عمومی در مقاله WPBeginner

همچنین می توانید در جعبه اطلاعات نویسنده در انتهای مقاله مشاهده کنید.

جعبه اطلاعات نویسنده عمومی در مقاله WPBeginner

اگر می خواهید یک جعبه اطلاعات نویسنده مانند این اضافه کنید ، به بهترین افزونه های نویسنده بیو جعبه رایگان نگاهی بیندازید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه نام نویسنده را از پست های وردپرس حذف کنید.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments