تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

یکی از مهمترین تفاوت های زندگی در دنیای امروز با زندگی گذشتگان ما، فراگیر شدن شبکه های اجتماعی است. این شبکه ها که به لطف اینترنت حیات خود را شروع کردند و توانستند جای خود را در دل زندگی ما باز کنند یک امکان فوق العاده برای اهالی تجارت ایجاد کرده است که با استفاده از این شبکه ها به خصوص با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام موفقیت های زیادی را برای تجارت خود به همراه بیاورند. با این حال به علت نو بودن این ویژگی هنوز عده ای هستند که در این زمینه کمی شک دارند. از این رو در این مطلب نه چندان بلند قصد داریم با ارائه یک سری دلایل اهمیت و لزوم تبلیغات در اینستاگرام بیان کنیم

مهمترین خدمات تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و بالغ بر ۳۰ میلیون کاربر ایرانی، یک محیط وسیع از افراد با سلایق مختلف را در اختیار دارد که می‌تواند هدف کسب و کارهای باهوش باشد. جالب است که چند آمار اینستاگرامی را با شما در میان بگذاریم.

ما با مشاوره رایگان، مشتریان را تا انتخاب تبلیغات مناسب و صحیح برای کسب وکارشان راهنمایی میکنیم. مشتریان ما در جریان تمامی مراحل تبلیغاتشان قرار میگیرند و پس از اجرای تبلیغات، گزارشی کامل با تحلیل کارشناس، برای بهبود تبلیغات بعدی به آن‌ها ارائه خواهد شد.

اینستاگرام در ایران حدود ۲۸ میلیون کاربر دارد. جامعه‌ای که روز به روز رشد می‌کند و به ویژگی‌های جدید اینستاگرام هم مثل استوری بورد و لایو، روی خوش نشان می‌دهد. حضور فعال کاربران ایرانی، اینستاگرام را به شبکه اجتماعی اول ایران تبدیل کرده است.

تبلیغات بازدیدی

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات اسپانسر

طراحی کمپین

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

در تبلیغات بازدیدی اینستاگرام، محتوای تبلیغاتی شما به تعداد دلخواه شما بدون ریسک دیده می شود که به 2 حالت پست و استوری قابل انجام میباشد.

اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

خود را به جای مخاطبین بگذارید. طبیعی‌ست زمانی که شما از طرف فردی که برروی شما تاثیر میگذارد، پیشنهادی می شنوید، چندین برابر بیشتر این امکان وجود دارد که شما آن کار را انجام دهید. اینفلوئنسرها (افراد تاثیر گذار در موضوعی مشخص) دقیقا همین کار را برای برندها در اینستاگرام انجام می‌دهند.

تبلیغات اسپانسر در اینستاگرام

تبلیغات رسمی و قدرتمند پلتفرم اینستاگرام، معروف به اسپانسر (Sponsored Ads) یا پروموت اینستاگرام (Promote) روشی موثر برای هدف‌گیری مخاطبین هدف بر اساس سن، موقعیت مکانی، رفتار و علایق

طراحی کمپین اینستاگرامی

روش‌های مختلف تبلیغات در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی، زمانی که در کنار یکدیگر و منسجم انجام می‌شوند میتوانند بسیار موثرتر واقع شوند. کارشناسان ادورز با بررسی وضعیت کسب‌وکار شما، اهداف قابل دستیابی، رقبای موجود و بوجه‌ای که در نظر دارید،‌ یک کمپین همه جانبه برای معرفی شما به دنیای دیجیتال طراحی می‌کنند. این کمپین‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که انگار کارشناس ما جزوی از تیم شماست و از هر ابزار و راهکار دیجیتالی استفاده می‌کند تا کسب‌وکار شما بهتر معرفی شود

مزایای تبلیغات در شبکه های مجازی

– سرعت بسیار بالا در انتشار تبلیغ

– دسترسی آسان مخاطبان به شبکه های اجتماعی

– بازدهی بالا و امکان دیده شدن

– امکان تبلیغ چند رسانه ای

– کیفیت بالای تبلیغات

– امکان ارائه خدمات در سطح گسترده و فراگیر

– امکان سنجش و آمارگیری از بازدیدها

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments