هاچبک های داغ سال 2020

بهترین هاچبک های داغ سال 2020

بهترین هاچبک های داغ سال 2020

هرگز انتخاب در کلاس هاچبک های داغ به اندازه امروز سخت نبوده است. با وجود گزینه‌های عالی زیاد مخصوصاً برای اروپایی‌ها، یک دغدغه شیرین برای خریداران وجود دارد.

خوشبختانه تاپ گیر اینجاست تا با جدیدترین ویدئوی خود به ما کمک کند. جک ریکس مجری این برنامه، هفت نمونه از بهترین هاچبک های داغ بازار را گردهم آورده تا در انتخاب بهترین مدل به خریداران کمک کند.

این لیست همانند هر لیست دیگری از هاچبک های داغ با فولکس‌واگن گلف GTI شروع می‌شود. نسل جدید این خودرو که بر پایه پلتفرم گلف نسل هشتم ساخته شده تا حدی خسته کننده به نظر می‌رسد. گلف GTI خودرویی کاربردی و خونسرد حس می‌شود و زمانی که بخواهید هیجان‌انگیز نیز ظاهر خواهد شد.

همین موضوع درباره آئودی S3 نیز صدق می‌کند هرچند این خودرو کمی قوی‌تر و باکلاس تر است. فاصله بین گلف GTI و S3 کمتر از هر زمان دیگری شده و واقعاً تنها چیزی که باعث بهتر بودن ارباب حلقه‌ها می‌شود نشان آن است؛ اما این‌ یک تیغ دو لبه است زیرا همه از شما خواهند پرسید که چرا RS3 را انتخاب نکردید، هرچند نسل جدید این خودرو فعلاً در دسترس نیست.

اگر همچنان روی ژرمن‌ها پافشاری می‌کنید می‌توانید مرسدس-ای ام جی A45 S را انتخاب کنید که خودرویی بسیار سریع و گران‌قیمت است. گزینه بعدی هوندا سیویک تایپ R است که کم‌کم با نسل جدید آن جایگزین خواهد شد.

اگر بیشتر به دنبال تجربه لحظات خوش هستید می‌توانید فورد فیستا ST را نیز انتخاب کنید که اگرچه به اندازه رقبا قدرتمند نیست اما با قیمت مناسب خودنمایی می‌کند.

هیوندای i30 N نیز شاید نزدیک‌ترین رقیب به GTI در این ویدئو باشد. تنها مشکل این خودرو سواری خشن و نشان سطح پایین‌تر نسبت به فولکس‌واگن است.

نهایتاً به تویوتا GR یاریس می‌رسیم که بازخوردهای بسیار مثبتی داشته است. این خودرو بی‌شک در سال‌های آتی جزو محصولات به‌یادماندنی ژاپنی‌ها خواهد بود.

منبع : پدال

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments