حراج دو لینکلن کانتیننتال کوپه و سدان

بهترین حراج دو لینکلن کانتیننتال کوپه و سدان صفرکیلومتر مدل ۱۹۷۹

بهترین حراج دو لینکلن کانتیننتال کوپه و سدان صفرکیلومتر مدل ۱۹۷۹

دو دستگاه لینکلن کانتیننتال مدل ۱۹۷۹ که تقریباً صفرکیلومتر و در حد نو هستند به حرج گذاشته شده‌اند. این دو خودرو که یکی سدان تاون کار و دیگری کوپه مارک V است، به طرزی باورنکردنی نگهداری شده و کاملاً سالم هستند. کانتیننتال کوپه تنها ۱۶ کیلومتر و کانتیننتال سدان فقط ۱۱ کیلومتر کار کرده‌اند! هردو خودرو در بیرون به رنگ کرمی بوده و کابین طلایی‌رنگ دارند. این دو کانتیننتال از لحاظ فنی هم یکسان هستند و هردو از یک پیشرانهٔ ۶.۶ لیتری V8 با ۱۶۶ اسب بخار قدرت و ۴۳۳ نیوتن متر گشتاور استفاده می‌کنند. نیروی این موتور هم توسط یک گیربکس سه سرعتهٔ اتوماتیک انتقال میابد.

با توجه به صورت‌حساب فروش اولیهٔ خودروها که همچنان موجود است و تصویر آن‌را مشاهده می‌کنید، کانتیننتال سدان در سال ۱۹۷۹ با قیمت ۱۷,۷۱۷ دلار و نسخهٔ کوپه با قیمت ۱۶,۲۵۱ دلار خریداری شده است. این ارقام با محاسبهٔ نرخ تورم هم‌اکنون به ترتیب معادل ۶۷ هزار و ۶۲ هزار دلار هستند؛ اما حراج این دو ماشین سؤالاتی را در ذهن ایجاد می‌کند. چه کسی نسخه‌های سدان و کوپهٔ یک خودرو را هم‌زمان خریداری می‌کند؟ چرا آن‌ها با مشخصات کاملاً یکسان سفارش داده شده‌اند؟ چرا از خودروها استفاده نشده و تقریباً به‌صورت صفرکیلومتر حفظ شده‌اند؟ در جواب این سؤالات باید گفت شاید خریدار اولیهٔ این دو کانتیننتال تصور کرده است که این‌ها بعداً به مدل‌های کلکسیونی تبدیل می‌شوند.

به گفتهٔ مسئول حراجی، این لینکلن کانتیننتال‌های مدل ۱۹۷۹ هردو مال یک نفر هستند و همراه با دفترچه راهنمای اصلی، کارت گارانتی و سایر مدارک به فروش می‌رسند.

منبع : پدال
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments