ایمیل خوش آمدید

ایمیل خوش آمدید سفارشی برای کاربران جدید در وردپرس

آیا می خواهید یک ایمیل استقبال سفارشی برای کاربران جدید در وردپرس ارسال کنید؟ اگر اجازه ثبت نام کاربر در سایت وردپرس خود را داده اید ، پس از آن هر کاربر جدیدی برای تنظیم رمز عبور وردپرس خود یک ایمیل دریافت می کند.

با این حال ، آنها یک ایمیل استقبال مناسب مخصوص وب سایت شما دریافت نمی کنند. به عنوان مثال ، یک پیام الکترونیکی که آنها را در مورد جامعه شما راهنمایی می کند ، به مراحل بعدی و غیره پیوند می زند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی می توانید سفارشی برای کاربران جدید وردپرس خود استقبال کنید. ما دو روش را به اشتراک می گذاریم ، و شما می توانید یکی از مناسب ترین نیازهای شما را انتخاب کنید (ما گزینه شماره 2 را بهتر می خواهیم زیرا از آن مطمئن تر است).

ارسال ایمیل استقبال سفارشی برای کاربران جدید وردپرس

چرا یک ایمیل خوش آمدید سفارشی برای کاربران جدید در وردپرس ارسال می کنید؟

به طور پیش فرض ، وردپرس هنگام ثبت نام ، ایمیلی را برای کاربران جدید ارسال می کند. با این حال ، این ایمیل برای متناسب سازی هر وب سایت یا وبلاگ اختصاصی نیست .

در اینجا سناریوهای متداولی وجود دارد که یک ایمیل خوش آمدید می تواند به شما در تنظیم یک فرآیند مناسب پردازش برای کاربران جدید کمک کند:

  • اگر یک وب سایت عضویت وردپرس را راه اندازی کرده اید ، ممکن است بخواهید در مورد مکان هایی که می توانند تمام مزایای برنامه عضویت خود را پیدا کنند ، به کاربران آموزش دهید.
  • در وب سایت تجارت الکترونیک ، می توانید کاربران را به سمت محصولات مورد نظر خود ، تنظیمات حساب آنها یا صفحه سبد خرید هدایت کنید.
  • در وب سایت چند نویسنده ، می توانید نویسندگان جدید را به راهنمای سبک خود اشاره کنید ، از آنها بخواهید که پیوندهای زیست و اجتماعی خود را پر کنند ، یا نحوه شروع کار را به آنها نشان دهید.

یک ایمیل استقبال سفارشی می تواند تجربه کاربر را بهبود بخشد و اطمینان حاصل کند که کاربران پس از ایجاد یک حساب کاربری ، وب سایت شما را فراموش نمی کنند.

گفته می شود ، بیایید نگاهی به روش های مختلفی بیندازیم تا بتوانید به راحتی ایمیل استقبال دلخواه را برای کاربران جدید در وردپرس تنظیم کنید.

روش 1. تنظیم ایمیل استقبال سفارشی با استفاده از افزونه

این روش آسانتر است اما انعطاف پذیر نیست. شما قادر خواهید بود هنگام ثبت نام در وب سایت خود فقط یک ایمیل خوش آمدید برای کاربران جدید ارسال کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Better Notifications for WP است. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مرحله به مرحله ما درباره نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید .

پس از فعال سازی ، برای ایجاد ایمیل خوش آمدید سفارشی ، باید به اعلان ها مراجعه کنید »اضافه کردن صفحه جدید .

ایجاد ایمیل استقبال کاربر جدید در وردپرس

ابتدا باید عنوانی را برای این اعلان جدید تهیه کنید که به شما در شناسایی آن به شما کمک می کند.

پس از آن گزینه “ایمیل جدید برای ثبت نام کاربر” را انتخاب کنید. سپس می توانید با وارد کردن موضوع و پیام ایمیل ، نوشتن یک ایمیل خوش آمدید سفارشی را آغاز کنید.

نکته نرم افزاری: روی لیستی از کد کوتاه هایی که می توانید در پیام ایمیل خود استفاده کنید ، روی دکمه یافتن کد کوتاه کلیک کنید. به عنوان مثال ، برای نمایش نام کاربر ، می توانید از کد کوتاه [email_user_display_name] استفاده کنید.

پس از اتمام نوشتن ایمیل خوش آمدید ، می توانید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

اعلان ایمیل استقبال خود را ذخیره کنید

این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا یک اعلان تست خود را برای خود ارسال کنید. فقط بر روی دکمه “ارسال یک ایمیل آزمایشی” کلیک کنید ، و آن را به شما یک اعلان تست به آدرس ایمیل در مشخصات کاربر شما ارسال می کند.

ارسال یک ایمیل آزمایشی

همچنین می توانید با ایجاد یک حساب کاربری جدید ، ایمیل را امتحان کنید.

قابلیت تحویل ایمیل در وردپرس را تضمین کنید

به طور پیش فرض ، بیشتر شرکت های میزبان وردپرس عملکرد ایمیل را به درستی پیکربندی نشده اند. برای جلوگیری از سوء استفاده سرورهای آنها ، بسیاری از شرکتهای میزبان حتی آن را کاملاً خاموش می کنند.

این بدان معنی است که ایمیل های وردپرس شما در رسیدن به کاربران ناکام خواهد بود.

نگران نباشید ، یک رفع آسان وجود دارد.

باید افزونه WP Mail SMTP را نصب و فعال کنید. این امکان را به شما می دهد تا برای ارسال ایمیل های وردپرس از سرور SMTP استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی رفع وردپرس که شماره ایمیل ارسال نمی شود ، مراجعه کنید .

روش 2. ارسال ایمیل استقبال سفارشی به کاربران جدید از طریق تماس ثابت

روش اول فقط به شما امکان ارسال ایمیل هنگام کاربران در وب سایت شما را می دهد. این تا حدودی محدود است و به شما امکان کنترل کامل نمی دهد.

این روش دوم به شما امکان می دهد تا یک ایمیل خوش آمدید ارسال کنید و حتی قیف خوش آمدید خود را با چندین ایمیل روی صفحه تنظیم کنید.

همچنین می توانید به طور مرتب با کاربران ارتباط برقرار کنید و این به شما کمک می کند تا آنها را به وب سایت خود برگردانید.

برای این بخش ، ما از Constant Contact استفاده خواهیم کرد که بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای مشاغل کوچک است. همین کار را می توان با سایر ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند SendinBlue ، ConvertKit ، Drip و موارد دیگر نیز انجام داد.

ابتدا باید برای یک حساب کاربری ثابت تماس بگیرید. پس از ثبت نام ، به صفحه مخاطبین بروید و بر روی دکمه ایجاد کنار لیست های ایمیل کلیک کنید.

ایجاد لیست ایمیل جدید در ثابت مخاطب

لیست ایمیل جایی است که شما تمام آدرس های ایمیل مخاطبین خود را ذخیره می کنید. به سادگی یک نام برای لیست ایمیل خود وارد کنید و روی دکمه “افزودن لیست” کلیک کنید.

لیست ایمیل خود را نامگذاری کنید

در مرحله بعد ، باید افزونه ثابت تماس با اشکال را در وب سایت خود نصب و فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مرحله به مرحله ما درباره نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید .

این افزونه به عنوان اتصال دهنده بین وب سایت شما و ثابت تماس با ما عمل می کند.

پس از فعال سازی ، باید به فرم تماس با ما » صفحه وصل شوید و بر روی دکمه” اتصال پلاگین “کلیک کنید.

ثابت تماس با ما تماس بگیرید

این امر شما را به وب سایت ثابت تماس می گیرد و در آنجا با اکانت خود وارد سیستم می شوید تا وب سایت خود را وصل کنید.

پس از اتصال ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه ، می توانید به صفحه فرم تماس با » صفحه تنظیمات مراجعه کنید.

ثابت تماس با optin پیشرفته

به قسمت Advanced Optin بروید و کادر کنار گزینه “افزودن کادر انتخاب به صفحه ثبت نام کاربر WordPress” را انتخاب کنید. پس از آن ، لیست ایمیل را که قبلاً ایجاد کرده اید ، از کشویی کنار گزینه “افزودن مشترکین به” انتخاب کنید.

در زیر آن می توانید پیامی را که کاربران در صفحه مشاهده می کنند اضافه کنید.

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات افزونه ، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون می توانید به صفحه ثبت نام وب سایت وردپرس خود مراجعه کنید تا در عمل مشاهده شود. یک کادر تأیید را مشاهده می کنید تا کاربران هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری در وب سایت خود ، در لیست ایمیل خود ثبت نام کنند.

لیست ایمیل با ثبت نام کاربر ثبت نام کنید

نکته حرفه ای: می توانید با راهنمای ما یک فرم ثبت نام کاربر WordPress کاملاً سفارشی ایجاد کنید که یکپارچه با ثابت تماس با ما همخوانی دارد.

حال ، بیایید ایمیل استقبال را که کاربران هنگام ثبت نام دریافت می کنند ، ایجاد کنیم.

به سادگی به داشبورد ثابت تماس خود بروید و بر روی دکمه “ایجاد” در زیر تب کمپین ها کلیک کنید.

ایجاد کمپین

ما در حال تنظیم ترتیب خودکار ایمیل برای کاربران جدید هستیم. برای انجام این کار ، باید کمپین “اتوماسیون ایمیل” را انتخاب کنید.

کمپین اتوماسیون ایمیل را انتخاب کنید

برای شروع روی صفحه بعد ، بر روی دکمه “ایجاد خودکار سری” کلیک کنید.

ایجاد یک سری خودکار از ایمیل های خوش آمدید

در مرحله بعد از شما خواسته می شود که نامی را برای این سری خودکار ارائه دهید. از نامی استفاده کنید که به شما کمک می کند بعداً به راحتی این کمپین را شناسایی کنید.

خوش آمدید نام قیف ایمیل

پس از آن ، شما باید یک ماشه را انتخاب کنید. “یک مخاطب به یک لیست می پیوندد” را از منوی کشویی انتخاب کنید و سپس کادر کنار لیست ایمیلی که قبلاً ایجاد کرده اید را علامت بزنید.

چه زمانی این قیف را فعال کنید

برای ادامه روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

اکنون ثابت تماس با ما سری خودکار را برای شما تنظیم می کند. در مرحله بعد ، شما می خواهید اولین ایمیل خود را ارسال کنید و سپس ایمیل استقبال جدید خود را بسازید.

زمان ارسال ایمیل و ایجاد ایمیل را انتخاب کنید

ثابت تماس با ده ها قالب ایمیل حرفه ای طراحی شده برای انتخاب وجود دارد. می توانید با یک کار شروع کنید و سپس از سازنده drag and drop برای تهیه ایمیل خود استفاده کنید.

پیام ایمیل خود را بنویسید

پس از اتمام نوشتن ایمیل خوش آمدید ، بر روی دکمه ادامه کلیک کنید تا ویرایشگر ذخیره و خارج شوید.

هم اکنون می توانید به سادگی بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید تا این قیف به صورت زنده انجام شود.

ایمیل های بعدی را در سری تنظیم کنید

بهترین قسمت در مورد استفاده از ثابت تماس و قیف خودکار خوش آمدید ایمیل این است که می توانید چندین ایمیل تنظیم کنید.

بعد از اولین ایمیل خود ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که کاربر چگونه کار می کند؟ شاید آنها به کمی کمک نیاز دارند.

بیایید یک ایمیل دوم در این مجموعه تنظیم کنیم.

به سادگی بر روی دکمه “افزودن به سری” کلیک کنید و سپس قبل از ارسال این پیام الکترونیکی چند دقیقه صبر کنید. پس از آن ، برای نوشتن ایمیل دوم خود در سریال خوش آمدید ، بر روی دکمه “ایجاد ایمیل جدید” کلیک کنید.

پیام ایمیل استقبال دوم

پس از پایان یافتن دنباله ایمیل خوش آمدید ، بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید تا این تغییرات اعمال شود.

قیف را فعال کنید

تماس ثابت اکنون سری استقبال شما را تنظیم کرده و کاربران جدید وردپرس پیام های ایمیل استقبال سفارشی شما را دریافت می کنند.

امیدواریم این راهنما به شما در ارسال استقبال سفارشی برای کاربران جدید در وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد بهترین افزونه های وردپرس و بهترین خدمات تلفن برای مشاغل کوچک مشاهده کنید.

 

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments