اضافه کردن تصاویر اینستاگرام

اضافه کردن تصاویر اینستاگرام قابل خرید به وردپرس

اضافه کردن تصاویر اینستاگرام

آیا می خواهید تصاویر اینستاگرام قابل خرید را به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

تصاویر قابل فروش در اینستاگرام پیوندهایی دارند که افراد می توانند به راحتی بر روی آن کلیک کنند تا محصولات شما را خریداری کنند. این یک روش قدرتمند برای به نمایش گذاشتن محصولات شما و رانندگی بیشتر در فروش از اینستاگرام است.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه تصاویر وردپرس اینستاگرام را به راحتی در وردپرس اضافه کنید.

افزودن تصاویر قابل فروش اینستاگرام در وردپرس

چرا تصاویر اینستاگرام قابل خرید را در وردپرس اضافه کنید؟

فید قابل خرید اینستاگرام مجموعه ای از عکس است که در آن هر عکس پیوندی به یک محصول یا خدمات در سایت شما دارد. مشتریان می توانند برای خرید آن محصول در فروشگاه آنلاین خود ، به سادگی روی پیوند موجود در شرح تصویر کلیک کنند .

استفاده از اینستاگرام برای نمایش عکسها به شما امکان می دهد تا از پایگاه کاربر گسترده اینستاگرام بهره ببرید. در عین حال ، همچنین به بازدید کنندگان وب سایت شما کمک می کند تا بتوانند اکانت اینستاگرام خود را کشف کنند.

می توانید در WooCommerce به صفحات کالاهای فردی ارسال کنید . شما همچنین می توانید از فید برای نمایش پست های اخیر در وب سایت خود استفاده کنید و در همان زمان در حال رشد اینستاگرام خود باشید.

ایجاد یک خوراک قابل خرید و افزودن آن به سایت شما

ابتدا باید تصاویر مورد نظر خود را در حساب اینستاگرام خود بارگذاری کنید.

برای هر تصویری که می خواهید قابل خرید باشید ، باید URL صفحه مربوط به محصول (یا خدمات) را در عنوان عکس در اینستاگرام اضافه کنید.

در اینجا عکس در فید اینستاگرام ما با URL در زیرنویس آورده شده است. هنگامی که عکس و عنوان در سایت ما تعبیه شده است ، آن URL به صفحه فروش محصول پیوند می یابد:https://example.com/product/floral-dress/

عکسی در اینستاگرام با آدرس اینترنتی محصول در زیرنویس

پس از انجام این کار برای تمام تصویری که می خواهید استفاده کنید ، وقت آن رسیده که فید قابل خرید اینستاگرام خود را به سایت خود اضافه کنید.

اتصال سایت وردپرس خود به حساب اینستاگرام خود

برای این آموزش از افزونه Smash Balloon Instagram Feed Pro استفاده خواهیم کرد. این بهترین افزونه اینستاگرام برای وردپرس است و به شما امکان می دهد به راحتی عکس های اینستاگرام را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

ابتدا باید افزونه Smash Balloon Instagram Feed Pro را نصب و فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مرحله به مرحله ما درباره نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید .

پس از فعال سازی ، برای وارد کردن کلید مجوز خود ، می توانید به صفحه مجوز »Instagram Feed» در قسمت مدیریت وردپرس خود مراجعه کنید. می توانید این اطلاعات را در زیر حساب خود در وب سایت Smash Balloon پیدا کنید.

مجوز Feed Feed Instagram خود را اضافه کنید

فراموش نکنید که بعد از فعال کردن کلید مجوز ، روی دکمه “ذخیره تغییرات” در پایین کلیک کنید.

اکنون زمان آن رسیده است که وردپرس را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید. به سادگی ، روی برگه “پیکربندی” بروید و بر روی دکمه “اتصال یک حساب اینستاگرام” کلیک کنید.

اتصال به حساب اینستاگرام خود

سپس یک پنجره را مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد انتخاب نمایه شخصی یا Business Instagram را انتخاب کنید یا خیر. از آنجا که از حساب خود استفاده می کنید ، می توانید از یک حساب کاربری شخصی Instagram استفاده کنید.

نگران نباشید ، گزینه Personal را انتخاب کرده و دکمه “اتصال” را برای ادامه کلیک کنید.

حساب شخصی اینستاگرام خود را به سایت وردپرس خود وصل کنید

این کار شما را به وب سایت اینستاگرام منتقل می کند که از شما خواسته می شود Smash Balloon به حساب اینستاگرام خود دسترسی داشته باشند. برای ادامه کافی است روی دکمه “مجاز” کلیک کنید.

مجاز به اکانت اینستاگرام خود باشید

اکنون به وب سایت خود هدایت می شوید تا شناسه اینستاگرام خود را در پنجره ای مشاهده کنید که از شما می خواهد حساب خود را وصل کنید و اضافه کنید.

اکانت اینستاگرام خود را وصل کنید

برای ادامه باید روی دکمه “اتصال این حساب” کلیک کنید.

پس از آن ، حساب Instagram خود را در زیر تنظیمات افزونه مشاهده خواهید کرد.

حساب شخصی اینستاگرام شما اکنون به سایت وردپرس شما وصل شده است

اکانت اینستاگرام شما اکنون به سایت وردپرس شما متصل شده است و می توانید به راحتی بارهای اخیر اینستاگرام خود را در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید.

افزودن یک خوراک قابل فروش اینستاگرام به سایت وردپرس خود

Smash Balloon Instagram Feed Pro نمایش عکس های اینستاگرام خود را در هر کجای وبلاگ وردپرس شما بسیار آسان می کند .

به سادگی پست یا صفحه را که می خواهید فید اینستاگرام خود را نمایش دهید ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست ، روی دکمه (+) کلیک کنید تا یک بلوک جدید اضافه شود و سپس بلوک ‘Feed Instagram’ را به محتوای خود وارد کنید.

یک بلاک فید اینستاگرام را به صفحه خود اضافه کنید

سپس این افزونه به طور خودکار فید اینستاگرام شما را بارگذاری کرده و پیش نمایش آن را در داخل ویرایشگر نشان می دهد. اکنون می توانید پست یا صفحه خود را ذخیره کرده و به وب سایت خود مراجعه کنید تا در عمل مشاهده شود.

فید اینستاگرام به صورت زنده در وب سایت

برای خرید هر یک از محصولات ، خواننده می تواند به سادگی بر روی تصویر کلیک کرده و سپس URL را در زیرنویس کلیک کند. URL اکنون پیوندی به آن صفحه در وب سایت شما خواهد بود:

تصویر اینستاگرام با لینک قابل کلیک در سایت

نمایش خوراک اینستاگرام قابل خرید در نوار کناری

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا فید اینستاگرام خود را به راحتی در نوار کناری نمایش دهید.

به سادگی به صفحه ظاهر شده »ابزارک ها بروید و ابزارک ” Feed Instagram “را به نوار کناری خود اضافه کنید.

ویجت نوار کناری
فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره در تنظیمات ویجت کلیک کنید.

هم اکنون می توانید برای دیدن فید اینستاگرام خود در نوار کناری به وب سایت وردپرس خود مراجعه کنید .

پیش نمایش ویجت نوار کناری اینستاگرام

سفارشی کردن فید اینستاگرام قابل خرید شما

Smash Balloon Instagram Feed Pro با طرح بندی های زیبا و گزینه های سفارشی سازی ارائه شده است. این به شما امکان می دهد تا سبک ها را به راحتی تنظیم کنید و آن را با نیازهای خود تنظیم کنید.

می توانید با مراجعه به صفحه خوراک اینستاگرام »طرح مورد نظر را تغییر دهید . از اینجا گزینه های چیدمان مانند چرخ فلک ، سنگ تراشی ، شبکه و برجسته را مشاهده خواهید کرد.

طرح خوراک قابل فروش اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید

علاوه بر این ، می توانید هدر ، بارگیری دکمه بیشتر ، دکمه دنباله و گزینه های دیگر را نشان داده و مخفی کنید.

موارد را از فید محصولات اینستاگرام خود نمایش داده و مخفی کنید

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

هم اکنون می توانید از پست یا صفحه حاوی فید اینستاگرام خود بازدید کنید و به طور خودکار با تنظیمات جدیدی که اعمال کرده اید نمایش داده می شود.

طرح چرخ فلک خوراک اینستاگرام قابل خرید

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه تصاویر قابل فروش اینستاگرام را در وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد راههای اثبات شده برای بازیابی سبد خرید رها شده ، و مقایسه ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای تجارت الکترونیک ببینید .

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments